Instalacja fotowoltaiczna dostosowana do indywidualnych potrzeb

18 541 77 30

Twoja własna elektrownia słoneczna

W czasach rosnącej niepewności co do cen za energię elektryczną teraz masz szansę przejąć kontrolę. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaprojektować i zainstalować dopasowany do Twojego domu lub firmy system fotowoltaiczny, który zaspokoi Twoje wyjątkowe potrzeby energetyczne. Uważamy, że panele fotowoltaiczne i przechowywanie energii elektrycznej powinny zmaksymalizować jakość, wydajność i być jednocześnie przystępne cenowo. Instalując system PV z naszą pomocą, możesz cieszyć się spokojem dzięki czystemu, niezawodnemu zasilaniu na Twoich warunkach. Pomożemy Ci również sprawdzić aktualne dotacje i potencjalnie budować wartość Twojej nieruchomości. Załatwimy za Ciebie całą papierkową robotę związaną ze zgłoszeniem instalacji, wymianą licznika itp.

Pewna i bezpieczna instalacja fotowoltaiczna

Bezpieczeństwo = Priorytet

W naszych instalacjach stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania i bezpieczeństwo. Niezależnie od wielkości instalacji fotowoltaicznej zawsze montujemy dodatkowe elementy mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twojej instalacji. Są to między innymi wysokiej jakości podzespoły, automatyczne wyłączniki przeciwpożarowe, które same są w stanie wykryć niebezpieczeństwo pożarowe i wyłączyć instalacje oraz ochronniki przepięć. Dzięki temu wszystkiemu możesz spać spokojnie.

Działanie automatyczniego wyłącznika ppoż

Gwarancja, pewność przez lata

Dzięki instalacji od Enerete Smart Energy nie musisz się martwić. Niestrudzenie pracujemy, aby być pewnym, że Twój system działa z najwyższą wydajnością, współpracujemy z najbardziej zaufanymi producentami sprzętu w branży, a ekipa montażowa ma wieloletnie doświadczenie w montażu.
12-25 lat gwarancji na panele, 7-12 lat gwarancji na inwerter, 10 lat gwarancji na konstrukcje. Udzielamy również 5 letniej gwarancji na montaż. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów po tym okresie. Nie jesteśmy firmą, która tylko instaluje ale również serwisuje instalacje fotowoltaiczne.

Monitoring instalacji

Poważnie traktujemy pracę Twojej instalacji. Kiedy korzystasz z wykonywanej przez nas instalacji , możemy codziennie monitorować Twój system, aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz słońce. Najlepsza w swojej klasie technologia monitorowania aktywnie informuje nas o możliwych problemach, dzięki czemu Twój system zawsze działa bez zarzutów.

Ubezpieczona usługa

Wykonywane przez nas prace instalacyjne posiadają ubezpieczenie OC dzięki temu nie musisz się martwić o ewentualne problemy spowodowane w przyszłości przez nasze instalacje.

Pewna gwarancja sprzętu

Współpracujemy głównie z producentami, którzy mają polską gwarancje, polski serwis lub działają na zasadzie gwarancji 1 do 1 - wymiana sprzętu na nowy w razie uszkodzenia podlegającego gwarancji. Są to między innymi tacy producenci jak KODAK®, Fronius®, Renevo®, HYUNDAI®, Huawei®, LongiSolar®

Finansowanie instalacji

Chcesz zamontować instalację fotowoltaiczna ale nie chcesz płacić od razu za nią z własnej kieszeni . Kiedy wybierasz instalacje pv z miesięcznym kredytem, koszt nie musi być barierą. Możesz uzyskać dopasowany system pv z niewielkimi lub zerowymi kosztami początkowymi i stałymi miesięcznymi ratami kredytu na preferencyjnych warunkach. Współpracujemy z bankami udzielającymi kredytu na instalację fotowoltaiczną na bardzo preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu - udzielmy szczegółowych informacji.

KONTAKT

Pytania i odpowiedzi

Czy mój dom nadaje się na montaż paneli pv ?
Ustalenie, czy Twój dom nadaje się na montaż paneli, zależy od kilku czynników, takich jak lokalizacja domu, kąt nachylenia dachu, zacienienie dachu i kiedy dom został wybudowany. Aby dowiedzieć się, czy Twój dom nadaje się na montaż, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy spersonalizowaną analizę Twojego domu. Polecamy instalacje tylko dla zaspokojenia potrzeb energetycznych Twojego domu.
Ile paneli pv będzie potrzebnych w moim domu ?
Każde gospodarstwo domowe będzie potrzebować innej liczby paneli w zależności od tego, ile zużywa energii, klimatu w okolicy i ile bezpośredniego światła słonecznego pada na dach. Aby dowiedzieć się więcej o tych czynnikach, skontaktój się z nami. Podczas bezpłatnych konsultacji ustalimy, ile energii będzie musiał wytworzyć system, aby zasilić Twój dom.
Jak długo naprawdę działają panele słoneczne ?
Panele słoneczne mogą działać od 25 do 30 lat, a czasem dłużej. Nie oznacza to, że panele na Twoim dachu przestaną wytwarzać energię elektryczną po kilkudziesięciu latach. Oznacza to po prostu, że ich produkcja energii zmniejszy się o to, co producenci paneli słonecznych uważają za optymalne, aby zaspokoić potrzeby energetyczne przeciętnego gospodarstwa domowego. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji możesz spodziewać się znacznych korzyści związanych z energią słoneczną przez następne 20 do 30 lat.
Czy mój system fotowoltaiczny będzie objęty gwarancją ?
Oferujemy wyłącznie najlepszy w swojej klasie sprzęt pv, w tym panele fotowoltaiczne, inwertery i akumulatory o najwyższej jakości wykonania. Wszystkie nasze produkty pv i magazynujące są objęte solidnymi gwarancjami producenta. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
Czy mogę ubezpieczyć swoją instalacje pv ?
Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej wchodzi w skład ubezpieczenia całego domu. Prosimy skontaktować się z dotychczasowym ubezpieczycielem nieruchomości aby złożych Państwu ofertę. Zazwyczaj kwota ubezpieczenia paneli to ok 30-45 zł rocznie.
Co się stanie, jeśli mój system się zepsuje lub nie będzie poprawnie działał ?
Przy naszych systemach pv i akumulatorowych i używamy tylko technologii, które maksymalizują ich jakość, wydajność i przystępność cenową. Wszystkie nasze systemy fotowoltaiczne i magazynujące są objęte solidnymi gwarancjami. Ponieważ nasi klienci są właścicielami swoich systemów, będą musieli pokryć wszelkie koszty napraw wykraczające poza zakres gwarancji producenta. Przy czym jesteśmy do bezpłatnej dyspozycji naszych klientów aby wykonać wszystkie naprawy gwarancyjne przez okres jaki przewiduje producent podzespołów.

Wybrane realizacje

Instalacja 12,5 kWp
Instalacja 8,5 kWp z możliwościa rozszerzenia do 10kWp
Instalacja 50kWp
Instalacja 7,5 kWp
Obstawianie konstrukcji gruntowej
Instalacja 4 kWp

Własna Instalacja Fotowoltaiczna

Chcesz poznać cenę swojej instalacji przez internet ?

Wyceń