INSTALACJA PV Z MAGAZYNEM ENERGII OD ENERETE Smart Energy

18 541 77 30

Zasilanie awaryjne dzięki magazynowaniu energii

Wytwarzaj, przechowuj i zarządzaj czystą energią elektryczną ze słońca na własnych warunkach. Bateria to coś więcej niż magazynowanie energii elektrycznej — to usługa, która oddaje moc w Twoje ręce! Współpracujemy z firmą Huawei®, która jest niekwestionowanym jednym z najwyższej klasy innowatorem w technologii akumulatorów, dzięki czemu wspierają Cię produkty najwyższej jakości.

Przygotuj się dziś, dołącz magazyn jutro - HYBRID READY

Enerete Smart Energy stosuje rozwiązanie, które pozwala cieszyć się instalacją fotowoltaiczną przygotowaną na magazyn w przyszłości. Jeśli zdecydujesz się rozszerzyć swoją instalację o magazynowanie energii elektrycznej będziemy mogli po prostu dodać akumulator bez żadnych przeróbek w bieżącej instalacji fotowoltaicznej.

Bądź zawsze przygotowany/a

Włączaj światła, chroń swoją rodzinę i zabezpiecz swój dom podczas przerw w dostawie prądu. Krajowa sieć energetyczna jest stara i podatna na ekstremalne warunki pogodowe. Gdy przerwy w dostawie prądu stają się normą, magazyn energii zapewnia niezawodną, czystą energię elektryczną dla domu i rodziny.

Przejmij kontrolę nad energią

Magazyn może zabezpieczyć Cię przed rosnącymi kosztami energii, dzięki czemu będziesz mieć energię wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Chociaż nie jesteśmy w stanie przewidzieć, o ile i jak często wzrosną stawki za energię elektryczną ani kiedy dokładnie wygaśnie moc, zawsze możemy liczyć na wschodzące słońce każdego dnia. Przejmij kontrolę nad rachunkiem za energię elektryczną i kontroluj swoje potrzeby energetyczne teraz i w przyszłości.

Zasilanie przez niepewne sieci energetyczne

Korzyści z baterii zasilanych energią słoneczną wykraczają poza Twój dom. Usługa magazynowania energii pozwala zużywać więcej czystej energii wytwarzanej przez panele słoneczne, dzięki czemu mniej polegasz na brudnych i szkodliwych paliwach kopalnych, a jednocześnie zmniejszasz swój ślad węglowy. Czystsza i bezpieczniejsza przyszłość zaczyna się już dziś, a Ty możesz pomóc w jej tworzeniu, budując inteligentniejszą sieć energetyczną.

Własna Instalacja Fotowoltaiczna

Chcesz poznać cenę swojej instalacji przez internet ?

Wyceń