Oferta Instalacji

  • Instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz, Krynica-Zdrój, Gorlice i okolice

Instalacje dla domu

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych w obrębie budynku mieszkalnego, co pozwala się cieszyć darmowym prądem ze źródeł odnawialnych energii. Taką instalację można umieścić na dachu budynku lub na gruncie – wszystko zależy od możliwości technicznych budynku i działki. Do każdej instalacji podchodzimy w sposób indywidualny biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na energię, nasłonecznienie oraz możliwości techniczne. Zawsze przed wyceną przyjeżdżamy na miejsce aby dokonać oględzin i dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Fotowoltaika dla domu to najprostszy sposób, aby znacznie obniżyć koszty energii elektrycznej.

Dodatkowe zalety instalacji fotowoltaicznej:

  • Oszczędność – inwestycja w całości zwróci się już po kilku latach użytkowania.
  • Samowystarczalność – decydując się na instalacje fotowoltaiczną dla domu, nie trzeba się martwić o rosnące ceny dostaw prądu.
  • Środowisko – korzystanie z OZE jest w pełni ekologiczne i redukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Kontakt

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Dużą część kosztów utrzymania przedsiębiorstwa stanowią koszty energii elektrycznej. Korzystanie z maszyn, maszyn, komuterów i innych urządzeń generuje ogromne zużycie energii. Rozwiązaniem jest fotowoltaika dla firm, dzięki której Twoja działalność stanie się samowystarczalna i przestanie być zależna od rosnących cen energii elektrycznej. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie. Instalacje fotowoltaiczną dla firm dobieramy do potrzeb na podstawie analizy profilu energetycznego przedsiębiorstwa. Zawsze przed wyceną przyjeżdżamy na miejsce aby dokonać oględzin i dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Fotowoltaika dla firm to najprostszy sposób, aby znacznie obniżyć koszty energii elektrycznej w przedsiębiorstwie.

Dodatkowe zalety instalacji fotowoltaicznej:

  • Wizerunek eko – wielu klientów zwraca uwagę na to czy przedsiębiorstwo prowadzi działalność zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Fotowoltaika daje do zrozumienia, że dbasz o środowisko naturalne.
  • Oszczędność – inwestycja w całości zwróci się już po kilku latach użytkowania gdyż w przypadku firm zazwyczaj energia jest zużywana na bieżąco.
  • Środowisko – korzystanie z OZE jest w pełni ekologiczne i redukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Kontakt