Wyobraź sobie że możesz kontrolować wszystko
za pomocą dotkcięcia
Automatyka domowa Enerete Smart Energy

Nasze instalacje opierają się na technologii KNX co oferuje wiele opcji projektowania i unikalną gamę produktów. Stworzymy dla Ciebie Twój unikalny inteligentny dom, który idealnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Inteligentny dom od Enerete Smart Energy

Opowiedz nam o swoich potrzebach
a my zbudujemy instalacje Inteligentnego domu, dostosowaną do Ciebie

Chcę Wycenę

Nielimitowane możliwości

Obudź się rano dzięki powoli otwierającym się roletom, stwórz przytulną atmosferę wieczorem za pomocą dotknięcia lub ustaw scenę, aby sprawiać wrażenie, że jesteś w domu kiedy Cię nie ma. Dzięki dobrze dobranej automatyce domowej dostosujemy Twój dom do Twoich potrzeb.

W twoim rytmie

Zmniejsz zużycie energii, automatycznie wyłączając światło - gdy zapomnisz wychodząc do pracy. Dostosuj ogrzewanie na odległość - na ciepłe powitanie. Nie dawaj niechcianym intruzom żadnych szans - zamykaj okiennice w nocy, gdy Cię nie ma.

Enerete Smart Energy

Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi masz kontrolę nad własnym inteligentnym domem. Oferujemy najwyższy komfort i bezpieczną instalację. Inteligentne nie znaczy skomplikowane w użyciu.
Zarządzaj swoim inteligentnym domem na smartfonie lub tablecie. Ustaw ogrzewanie, dostosuj oświetlenie, zaloguj się do systemu alarmowego… za pomocą kliknięcia.

Automatyka Domowa

Enerete Smart Energy

 • Oszczędność

  Automatyka budynkowa znacznie obniża koszty utrzymania. Umożliwia zmniejszenie zużycia energii oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji nie zmieniając przy tym poziomu komfortu.

 • Elastyczność

  Automatyka KNX przez nas proponowana to otwarty i elastyczny system, który można w dowolnej chwili przekonfigurować lub rozszerzyć.

 • Komfort

  Wystarczy kliknięcie aby zmienić potrzebne ustawienie. „Sceny” do automatycznego zamykania żaluzji lub regulacji oświetlenia i temperatury w zależności od pogody.

 • Bezpieczeństwo

  Integracja automatyki zapewni bezpieczeństwo twojego budynku. Detektory dymu, system alarmowy, czujniki ruchu mogą być zintegrowane w celu ochrony domu przed szkodami.

 • Centralne sterowanie

  Zarządzaj wszystkimi instalacjami z jednego miejsca. Może to być panel dotykowy, włącznik lub smartphone.

 • Odporność na awarie

  System odporny na awarie. Uszkodzenie jednego elementu nie ma znaczenia na sprawność całej instalacji.