System Instalacji Smart
dla inwestycji deweloperskich

Dlaczego
Enerete ?

Dostarczamy instalacje i rozwiązania oparte na technologii rozwijanej od 30 lat co daje stabilny, sprawdzony i bezawaryjny system. Posiadamy doświadczenie w budowaniu takich systemów. Od małych mieszkań bo duże i skomplikowane inwestycje.
Kontakt
Bądź przed konkurencją i spełniaj oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Zyskaj miano nowoczesnego dewelopera.
Instalacje automatyki budynkowej w technologii KNX podnoszą standard użytkowania do najwyższego poziomu dla użytkownika końcowego. Co za tym idzie zwiększają wartość nieruchomości. Oszczędność energii, bezpieczeństwo, centralna kontrola to tylko niektóre z zalet które oferuje ta technologia.
Nasze instalacje wykonujemy w oparciu o system KNX. Dzięki temu nie narzucamy klientowi jednego producenta. Ponieważ technologia ta rozwijana jest od 30 lat na rynku obecnie możemy wybierać z ponad 300 producentów !

Automatyka Budynkowa

Dostarczamy instalacje i rozwiązania oparte na technologii rozwijanej od 30 lat co daje stabilny, sprawdzony i bezawaryjny system. Dzięki KNX instalacje mogą być później zmieniane lub rozszerzane przez użytkownika mieszkania w dowolnym momencie bez ingerencji w istniejącą instalacje. Oszczędność energii, centralne sterowanie z panela lub smartphona, symulacja obecności, bezpieczeństwo to tylko nie które zalety naszej instalacji.


Kontakt

System Wideodomofonowy


Instalacje domofonowe nie muszą pełnić tylko funkcji domofonu. System oferowany przez nas to system oparty na technologii IP. Daje to wiele możliwości od kontroli dostępu do podstawowych funkcji bezpieczeństwa takich jak alarm o włamaniu czy zalaniu z bezpośrednim powiadomieniem ochrony budynku. Przywołanie windy przy wyjściu z mieszkania też nie stanowi problemu.

Podstawowe składowe systemu:

- Panel dotykowy mieszkaniowy 4.3”, 7”lub 10.1” z funkcją alarmu
- Stacje zewnętrzne
- Stacje dla ochrony
- Oprogramowanie centralne dla ochrony

Kontakt

Gotowe rozwiązania

Posiadamy gotowe zestawy rozwiązań typu smart. Sprawdź gotowe rozdzielnice KNX i ich funkcjonalność

Więcej

Instalacja od Enerete Smart Energy
gwarnacją komfortu i bezpieczeństwa

10

Lat gwarancji

10 lat gwarancji na instalacje.

2

Lat gwarancji

2 lata gwarancji na podzespoły + 1 rok rękojmi.

30

Lat technologii

Nasze instalacje automatyki bazują na technologii KNX rozwijanej nie przerwanie od 30 lat.

Automatyka budynkowa od Enerete Smart Energy

Zbudujemy instalacje
dostosowaną do Twojej inwestycji.

Kontakt