Enerete Smart Enegry

Dla Biznesu

Automatyka budynkowa od Enerete Smart Energy

Opowiedz nam o potrzebach twojej firmy
a my zbudujemy instalacje dostosowaną do twojej organizacji.

Kontakt



Dla każdej inwestycji

Nie ma znaczenia czy chcesz zaimplementować "inteligentną" instalacje w nowym projekcie czy w obiekcie, który jest remontowany. Automatyka nadaje się do budynku każdego typu. Jako integrator oferujemy instalacje automatyki w standardzie KNX co daje szeroki zakres opcji sterowania i automatyzacji budynku.

Automatyka Budynkowa z Enerete

Efektywność energetyczna

Automatyzacja budynku znacznie obniża koszty utrzymania. Umożliwia zmniejszenie zużycia energii oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji nie zmieniając przy tym poziomu komfortu.

Większa elastyczność

Twój budynek się nie zmienia, ale zmieniają się potrzeby Twojej firmy. Automatyka KNX przez nas proponowana to otwarty i elastyczny system, dzięki któremu ustawienia integracji można w dowolnym momencie zmienić, rozszerzyć i zaktualizować.

Wysoki komfort

Wystarczy kilka kliknięć aby zmienić potrzebne ustawienie. „Sceny” do automatycznego zamykania żaluzji lub regulacji oświetlenia i temperatury w zależności od pogody.

Bezpieczeństwo

Integracja automatyki zapewni bezpieczeństwo twojego budynku. Detektory dymu, system alarmowy, czujniki ruchu mogą być zintegrowane w celu ochrony budynku przed szkodami.

Hotel

Każdy pragnie oferować swoim gościom jak najwyższy poziom komfortu. Jednocześnie ważne jest, aby redukować koszty poprzez „inteligentną” kontrolę zużycia energii. Automatyzacja budynków hotelowych za pomocą to rozwiązanie spełniające wysokie oczekiwania gości bez marnowania zbyt dużej ilości energii.

Kontakt

Więcej

Budynki biurowe

Zaprojektuj biuro tak, aby spełniało Twoje potrzeby i oszczędzało pieniądze. Dzięki automatyce budynkowej możesz znacznie obniżyć koszty zużycia energii. Ponadto zastosowanie inteligentnej technologii zwiększy wydajność i jakość Twojego biura jak i pracowników.


Kontakt

Szpitale


W sektorze opieki zdrowotnej niezawodna i wydajna infrastruktura jest niezwykle ważna. Ciągłe monitorowanie, środki bezpieczeństwa i efektywne zarządzanie energią poprawią codzienną rutynę, w której liczy się każdy szczegół.


Kontakt

Budynki przemysłowe

Produkcja towarów wymaga wydajnej i niezawodnej infrastruktury. Ważne jest, aby budynek przemysłowy i jego towary były chronione przed intruzami. Automatyka to bezpieczny i łatwy w zarządzaniu system zapewniający stabilny, monitorowany proces produkcji.

Kontakt